Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN ofera locuri de munca in Franta pentru FIERAR, SUDOR MIG si SEF DE ECHIPA - CU PLECARE LA INCEPUTUL LUNII NOIEMBRIE Descrierea postului: - vor lucra intr - un atelier, in echipa; - fierarii trebuie sa lege fierul care va fi taiat in prealabil; - seful de echipa va coordona activitatea tuturor. TERMENUL LIMITA PENTRU DEPUNEREA APLICATIILOR ESTE 01.11.2012

Cerinte

- seful de echipa trebuie sa aiba experienta in coordonarea unei echipe de minim 5 persoane; - sudorul trebuie sa stie sudura MIG; - cunostinte medii de limba franceza; - OBLIGATORIU - SEFUL DE ECHIPA TREBUIE SA STIE FRANCEZA LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; - conditie fizica buna; - persoane organizate, responsabile, atente si autonome; - seriozitate si dorinta de munca; - permis de conducere categoria B si 1 masina personala cu care sa fie dispusi sa plece si sa o foloseasca in interes de serviciu. Perioada contractului este de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire pentru persoanele serioase si responsabile, oferim asistenta permanenta de la data inceperii si pana la data incheierii contractului. Salarizarea incepe de la 1700-1800€ / luna brut avand cazarea asigurata si pentru transport - se deconteaza bonurile de benzina la inceput si sfarsit de misiune. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.