Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Jobs Authentic recruteaza un numar de 30 persoane in domeniul Fizioterapie si reabilitare pentru un centru medical din Arabia Saudita. -perioada contractuala 2-3 ani -cazare asigurata pe intreaga perioada contractuala -asigurare medicala -gratuit:taxa viza,bilet avion dus-intors,1 luna(platita)/an concediu de odihna+bilet avion. -se lucreaza 8-9 ore/zi cu 6 zile lucratoare/luna. -orele suplimentare se platesc dublu -transport gratuit pana si de la locul de munca -NU SE PLATESC TAXE -NU SE PERCEPE COMISION cv-urile se primesc pe adresa noastra de mail

Cerinte

-experienta minim 3 ani -engleza nivel avansat -tehnicieni cu varsta cuprinsa intre 25-40 ani -doctori specialisti cu varsta cuprinsa intre 25-55 ani -posibilitate de relocare pentru 2-3 ani,cu posibilitate de prelungire la cerere. -apt din punct de vedere medical

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale