Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contracte de munca pentru Sera de Flori. Limba germana nu este necesara. Se accepta si cupluri. Posturi pentru realizare buchete de flori, coronite, plantat flori in ghivece. Cazarea, mancarea, transportul sunt suportate de angajatoare. Contract pe perioada de trei luni cu drept de prelungire. Salarii europene cu asigurare medicala, se pleaca cu contract de munca semnat cu angajatorul final in 2 exemplare romana-germana plus permis de munca (Arbeitserlaubnis). Plecarile sunt organizate cu transport asigurat la sfarsitul lunii Septembrie si inceputul lunii Octombrie.Locuri limitate!

Cerinte

Indemanare, rabdare. Limba germana nu este necesara. Pasiune pentru flori, creativitate. Persoane harnice. Se lucreaza in echipe, barbati, femei. Persoane HOTARATE SA PLECE, care nu se razgandesc cand sunt sunate pentru plecare. Persoane disponibile sa plece la sfarsitul lui Septembrie si inceputul lunii Octombrie.