Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CITESTE CU ATENTIE SI APLICA CV DOAR DACA TE REPREZINTA ! Ai nevoie de un venit suplimentar ? Firma FM are o solutie pentru fiecare persoana trecuta de 18 ani, ce stie ca doar investind TIMP SI BANI poti face sa-ti sporeasca veniturile ! Oferta FM Group : (Peste 600 de produse originale FM pe o paleta variata - gama de produse destinata curateniei casei,parfumerie dama si barbati,produse de ingrijire corporala, make-up profesionale - toate cu pret de fabrica cand devii membru FM) - VENIT PASIV - creare retea proprie prin care se distribuie produsele marca FM (depozitul FM cu peste 600 produse de uz zilnic pune la dispozitie pret de producator. Devii client fidel al produselor FM si inviti toate cunostintele din jurul tau sa va faceti impreuna cumparaturi profitabile - CASTIG - CASTIG = tu aduci clienti firmei, firma te plateste cu procent intre 3 si 21% din rulajul lunar ! - VENIT RAPID - vanzarea directa a produselor marca FM va aduce un comision de minim de 40% / produs . - ECONOMIE LUNARA - schimbarea locului de unde va faceti lunar o parte din cumparaturi - cumparand din depozitul FM obtineti pret de productie ,inalta calitate - Drom Frangrances este firma producatoare pentru marca FM, L"oreal,Henkel,Nivea . Avanatajul primordial in FM este faptul ca produsele si preturile sunt accesibile si se adreseaza tuturor segmentelor de populatie si esti platit dupa ce consumi produsul si ii faci reclama. Simplu si eficient pentru persoanele de toate varstele - ne schimbam locul de unde ne facem cumparaturile si suntem platiti ! Aplica daca ai un minim de 130 ron pentru a investi in primele cumparaturi FM ! In urma cv-ului aplicat veti fi contactati pentru a primi informatiile activitatii in cadrul firmei FM Group. Peste putin timp statul nu va mai putea asigura veniturile tale (salariu sau pensia)!!! E timpul pentru un plan B, adica asigurarea unui venit suplimentar!!! Alege tu in locul tau , si nu iti lasa viata in mana altora , sunt aici pentru a te ajuta , Poti valora mai mult decat crezi ! Actioneaza acum! " Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu- l asteapta. " - Woody Allen • Nu există tarif de membru lunar sau anual • Nu există cumpărare lunară obligatorie • La cumpărare nu există cantitate minimă obligatorie • Cantitatea cumpărării nu este limitată • Autorizaţia de intreprinzător nu este o condiţie

Cerinte

-disponibiltate de a invata si a ajunge la o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei, respectiv domeniul Multi Level Marketing -persoana dinamica, cu aptitudini de lider -bune abilitati de comunicare, socializare si negociere -disponibilitate pentru a investi zilnic timp in activitatea de promovare a ofertei firmei FM Group -spirit energic, intreprinzator, orientat catre a-si atinge obiectivele propuse -dorinta de libertate finaciara si atingerea ei