Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti un bun negociator si vrei o cariera in Vanzari? Atunci noi iti oferim un loc in departamentul comercial: FMCG Sales Representative. -analiza de piata si a concurentei in domeniu; -stabilirea intalnirilor cu potentialii clientii in vederea prezentarii produselor companiei; -negocierea contractelor comerciale; -transmiterea ofertei de prêt catre clienti; -mentinerea relatiei cu clientii si urmarirea termenelor de plata; -gestionarea bazei de date existente, precum si updata-rea acesteia.

Cerinte

-experienta de minim 2 ani in domeniul Vanzarilor FMCG; -cunoasterea unei limbi straine constrituie avantaj; -abilitati de comunicare si negociere; -cunostinte de marketing; -permis de conducere; -disponibilitate la lucru pe teren. Beneficii: -pachet salarial atractiv; -mediu de lucru dinamic si profesionist. Aplica aici si poti sa fii tu acela care va obtine jobul! O sa fii mandru de cariera ta!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala