Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza FREZOR in Belgia. Cautam pentru clientul nostru din Belgia un frezor care sa lucreze intr-o fabrica din Liege, ce va avea urmatoarele atributii: - operarea masinilor de strung, freza si CNC; - supraveghearea starii materialelor si mentinerea acestora in conditie buna; - utilizarea programelor SolidWorks si Mastercam; - pozitionarea si reglarea utilajului de productie, pe masina, dupa instructiuni; - realizarea pieselor prototip si multi-unitare de diferite dimensiuni. Beneficii: - salarizare bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - experienta relevanta in meseria de frezor pe masina cu comanda numerica; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - permis de conducere categoria B; - disponibilitatea de a pleca cu masina personala.