Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC recruteaza 3 frigotehnisti pentru Cipru. Se ofera: -salarizare cuprinsa intre 900 - 1800 euro in functie de experienta - contract legal de munca Nu se asigura cazarea si masa. Cerinte: - limba engleza nivel conversational - limba greaca constituie avantaj - experienta in domeniu Se accepta Cv-urile in limba engleza insotite de fotografie full body recenta. Comisionul agentiei este de 150 euro si se poate achita si din primul salariu.

Cerinte

JOBS AUTHENTIC recruteaza 3 frigotehnisti pentru Cipru. Se ofera: -salarizare cuprinsa intre 900 - 1800 euro in functie de experienta - contract legal de munca Nu se asigura cazarea si masa. Cerinte: - limba engleza nivel conversational - limba greaca constituie avantaj - experienta in domeniu Se accepta Cv-urile in limba engleza insotite de fotografie full body recenta. Comisionul agentiei este de 150 euro si se poate achita din primul salariu.