Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Detaliile ofertei: Descrierea postului: ambalarea diferitelor legume pe banda de flux tehnologic, muncă de interior, curăţenie industrială Locație: provincia DiFoggia Durata contractului: 3 luni cu posibilitate de prelungire Program de lucru: 8 – 12 ore/zi, 1 oră pauză de prânz, 1 zi liberă/săptămână prin rotaţie Salariul net asigurat: -3 euro / oră – pentru ambalat -3,5 euro / oră – pentru fabrică plata se face săptămânal Cazarea: asigurată de angajator în camera cu 4–6 locuri Masa: nu este asigurată, bucătărie comună cu toate dotările Transportul: nu este asigurat Alte facilităţi: asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator

Cerinte

Cerinţele angajatorului, forţa de muncă căutată: Vârsta necesară: 18 – 45 ani (femei sau cupluri) Pregătire necesară: cu sau fără experienţă în domeniu Condiţii: să păstreze cazarea curată şi în siguranţa, să efectueze lucrări de calitate, să stea la lucru pe perioada contractului de muncă. Cunoştinţe de limbă: nu sunt necesare, dar constituie avantaj cunoaşterea limbii italiene