Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

Pentru clientul nostru, companie internationala dezvoltatoare de parcuri comerciale, recrutam Facility Manager cu experienta. Postul este locat in Bucuresti. Activitatile postului: - managementul general al contractelor de inchiriere cu clientii existenti - monitorizarea costurilor de energie, apa, salubritate - calculul utilitatilor pentru fiecare chirias si emiterea facturilor - urmarirea platilor si recuperarea debitelor - inregistrarea in contabilitate a facturilor de clienti si furnizori - raportarea catre management a cash flow-ului lunar actual si previzionat - negocierea contractelor cu furnizorii de servicii (securitate, salubritate, mentenanta etc) - reprezentarea companiei in relatia cu autoritatile (politie, pompieri, OPC, garda de mediu etc)

Cerinte

- experienta pe un post similar (resonsabil administrativ, facility manager, coordonator operatiuni) - studii superioare economice - experienta in contabilitate de gestiune (centre de cost) - cunostite avansate de operare in excel si/sau cu un program de contabilitate recunoscut - cunostinte de legislatie (ex: contracte comerciale, securitatea cladirilor, asigurari etc) - limba engleza, avanaat (limba germana, avantaj) - permis auto

Arata anuntul si prietenilor tai