Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam trei faiantari profesionisti si cu experienta pe post similar, de preferinta in strainatate. Atributii: vor monta gresie si faianta in diverse imobile. Contractul de va incheia dupa legile cipriote pentru o durata de minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire.Contractul va fi trimis spre semnare lucratorului care accepta conditiile ofertei de munca. Angajatorul cipriot ofera: salariu lunar net de 800 euro, cazare si masa gratuite.Programul de munca zilnic va fi de 9 ore, se vor lucra 6 zile saptamanal, o zi pe saptamana va fi libera. Aplicantii realmente interesati pentru post sunt rugati sa trimita CV pe adresa de mail a companiei noastre.

Cerinte

Solicitantii acceptati pe post vor indeplini urmatoarele cerinte: -experienta pe post similar in Romania si/sau in strainatate de min.2 ani; - cunostinte de limba engleza sau lb greaca nivel conversational.Cunostintele de engleza/greaca sunt necesare pentru intelegerea indicatiilor angajatorului/sefului ierarhic -adaptabilitate la obiceiurile si cerintele locului de munca -disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit -cunostinte profesionale avansate, nu se accepta erori de montaj