Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave. - Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie. Program de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana Alte bonusuri oferite angajatului : - preluare de la aeroport; - consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare; - monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului; - cazare si masa oferite de catre angajator; - contract legal de munca pe perioada nedeterminta, asigurari sociale platite de angajator; - plecare rapida; - asigurare medicala platita de angajator.

Cerinte

Studii minim necesare: Liceu Experienta necesara: Mai putin de 1 An Varsta minima preferata: 18 Varsta maxima preferata: 55 Stare civila acceptata: Casatorit(a) Necasatorit(a) Divortat(a) Vaduv(a) Cerinta limba: Italiana- incepator

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala