Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Familii din UK selecteaza urgent fete pentru ingrijire copii in diferite orase britanice pe perioade de 6-12 luni. Plecarea este urgenta! Responsabilitati: - De a supravegherea copiii si de a-i insoti la gradinita/scoala, de a-i hrani, de a va juca cu ei - De a face menaj usor in casa (de a sterge praful, de a da cu aspiratorul, etc) Program de lucru: 8-10ore/zi, 6 zile/saptamana Durata contractului de angajare: 6- 12 luni SE OFERA: - contract legal de munca; - salariul: 400 GBP/luna; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - plecare URGENTA. Documente necesare pentru inscriere: a) Copie buletin b) Copie pasaport c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza) h) Copie – ultima diploma studii i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

Cerinte

- Persoana necasatorita, fara copii - Sa nu mai fi lucrat ca Au Pair in UK - Experienta in ingrijirea copiilor constituie un avantaj semnificativ - Persoana calda, rabdatoare - Placerea si deschiderea de a lucra cu copii - Este necesara cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin conversational - Cunoasterea altor limbi reprezinta un avantaj - Detinerea permisului de conducere categoria B constituie avantaj - Sa detina cazier judiciar curat Studii minim necesare: Liceu Experienta necesara: Mai putin de 1 an Varsta minima preferata: 18 Varsta maxima preferata: 27 Costurile suportate de candidat: A) Taxa de procesare a dosarului: 360 RON – se plateste la inscrierea candidatului. B) Comisionul agentiei: In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 375 Lire Sterline - Se plateste la semnarea contractului de comision, inainte de plecarea din tara. - VARIANTA 2: 600 Lire Sterline - Se plateste din primul castig. - VARIANTA 3: 750 Lire Sterline - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul lunar, cate 250 Lire Sterline / luna. C) Biletul de avion (200-250 euro).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala