Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajari urgente FARA COMISION la fabrica de TV/MONITOARE LCD Samsung din Slovacia. Nu se cere experienta, toata lumea este instruit la locul de munca. Este vorba de munca pe linie de productie, ansamblari componente, ambalari, etc... Se ofera cazare asigurata gratuit, asigurare medicala, transport de la cazare la locul de munca si invers asigurat gratuit Se castiga minim. 100 de lei/zi(se plateste in euro)(tura), 400-600 de euro cu posibilitate de ore suplimentare. Saptamanal se acorda un avans de 30euro. Dupa primele 7 zile lucrate beneficiati de avansul mentionat mai sus. Se lucreaza 8 sau 12 ore. Transportul din Romania (Tg.Mures)- Slovacia se plateste 200lei. Saptamanal sunt plecari organizate. Restul detaliilor le discutam la telefon. Cat este probabil contactati-ne telefonic pentru ca nu avem prea mult la dispozitie pentru mailuri. Raspundem si la sms-uri.

Cerinte

Persoane de sex feminin si masculin cu varsta cuprinsa intre 18-45 de ani, fara antecedente penale, clinic sanatos si apt de munca, act identitate cu valabilitate minim 6 luni.