Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Forma de angajare este aceea de contract de munca pentru o perioada nedeterminta si toate veniturile se regasesc pe fluturasul de salariu • Se respecta norma de lucru de 168 -176 ore/luna • Orele lucrate in weekend sunt incluse in norma de 168 -176 ore /luna si sunt platite suplimentar • Ore suplimentare efectuate sunt platite conform legii • Dupa un weekend lucrat exita un repaus saptamanal corespunzator numarului de zile lucrate • Farmacistului i se plateste taxa anuala la Colegiul Farmacistilor precum si polita de malpraxis • Farmacistul are posibilitatea de a-si perfectiona in permanenta cunostinte prin intermediul programului integrat de instruire care se realizeaza in cadrul Farmaciilor Dona • Posibilitatea de promovare – in 3 luni un farmacist nou angajat poate aplica pentru o pozitie de Farmacist Sef • Evaluarea performantelor este obiectiva si se realizeza cu ajutorul unor instrumente care sunt in permanenta sub controlul farmacistului • Partea variabila a salariului este compusa din: o parte ce depinde de fiecare farmacist in parte si una care depinde de echipa • Este promovata munca in echipa si initiativa la locul de munca • In Farmaciile Dona,farmacistul are la dispozitie proceduri de lucru clare pe care poate sa le acceseze in permanenta din farmacia in care lucreaza • Suportul tehnic necesar bunei desfasurari a lucrului in farmacie • Bonus suplimentar de sarbatori • Premii pentru excelenta • Card de angajat( reduceri suplimentare in Farmaciile Dona

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: • Studii superioare finalizate de farmacie. • Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs; • Cunostinte de Microsoft Office. • Experinta in lucrul pe casa de marcat. • Abilitati de coordonare, planificare si organizarea spatiului de lucru. • Capacitatea de analiza si sinteza a informatiilor. • Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientiilor • Persoana persuasiva, calma si cu spirit de observatie si atenta la detalii. • Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor. • Abilitati de inter-relationare si comunicare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate