Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Farmacist – Germania PVR cauta farmacist pentru partenerul sau german. Locatie: Germania - Experienta in domeniul farmaceutic - Cunoasterea limbii germane la nivel avansat - Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj - Permis de conducere Cat. B - obligatoriu - Disponibilitate de a lucra in Germania pe termen mai indelungat

Cerinte

Beneficii Oferite - Contract de munca, cu posibilitate de prelungire - Salariu conform legislatiei germane - Suport logistic pana la semnarea contractului si pana la plecarea in Germania - Suport sustinut din partea concernului german in perioada de acomodare si de instalare in Germania Selectia se va face pe baza CV-ului si a unui interviu telefonic sustinut cu reprezentantii din Germania. Va rugam sa trimiteti un CV in limba engleza sau germana la adresa noastra de e-mail.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate