Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam personal, gen feminin, pentru vanzari/servire/preluare comenzi intr-un fast food din Marea Britanie. - salarizare minim 900 lire sterline net/luna (dupa retinerea costului la cazare) - se lucreaza intre 8-9 ore/zi, 6 zile/saptamana - se pune la dispozitie cazare, doua persoane in camera, contra cost, se retine lunar din salariu - contract 1 an, cu posibilitate de prelungire - procedura de angajare-procedura Self Employed-legala pentru cetatenii romani - asistenta pana la plecare cat si dupa ajungerea la job, din partea Ansa Jobs - asistenta pentru procurarea celui mai convenabil bilet de calatorie pana in UK - perioada de depunere a dosarelor- pana cel tarziu 20.12.2011 - perioada de plecare- ianuarie/februarie 2012 Costuri de program si procedura: Taxa de interviu 100 lei Taxa de procesare dosar si blocare loc cazare 200 euro Cost de mediere si plasare 600 euro. - persoanele pentru care s-a primit un accept din partea angajatorului in urma trimiterii cv-ului, achita prima data taxa de interviu 100 lei si cost dosar 200 euro+jumatate cost mediere 200 euro=100 lei+400 euro - diferenta de 400 euro se achita dupa discutia directa cu angajatorul, pentru stabilirea datei de plecare, inainte de plecarea din tara. Taxele se achita la sediul firmei noastre din Targu Mures, contra factura si chitanta cat si contract de mediere intre parti. Pentru persoanele care nu se pot deplasa la sediul nostru, taxele se vor achita in contul bancar al SC ANSA JOBS SRL, in urma carora se va elibera factura care se va trimite pe adresa de email a candidatei. Pentru detalii si programari la interviu, va rugam sa ne contactati pe mail sau telefonic.

Cerinte

- persoane de gen feminin - varsta intre 22 si 30 ani maxim - limba engleza nivel conversational - apte de munca medical - cazier curat - disponibile de plecare in ianuarie/februarie 2012 - eligibile pentru achitarea costurilor