Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Reuneste umatoarele pozitii si angajatori: Top International Hotel Employers Hilton Dubai InterContinental Hotels Marriott Top Restaurant Employers Rotana Abu Dhabi Hyatt Capital Gate Ritz-Carlton Bahrain Bar Management Employers Royal Caribbean The St Regis Sheraton Jumeirah Chefs and Cooks Employers The St Regis Abu Dhabi Oryx Rotana W Doha Hotels and Residences Waiting Staff Employers Holiday Inn Dubai Towers Rotana The Ritz-Carlton Bahrain Steward/ess Employers Etihad Airlines The Pearl - Qatar Qatar Airlines Security Employers ROTANA HOTELS - Towers Rotana Hyatt Capital Gate The Ritz-Carlton Hotel Riyadh SPA Employers The Cove Rotana Resort Hyatt Capital Gate Sheraton Dammam Hotel Reception/Concierge Employers Kempinski Residences Beach Rotana Abu Dhabi The Ritz-Carlton - Dubai Restaurant Manager Employers The Cove Rotana Resort The St Regis Abu Dhabi Le Royal Meridien Beach Resort Operations Manager Employers Royal Caribbean Al Bustan Palace Millennium / Copthorne IT Manager Employers The St Regis Abu Dhabi Sheraton Dammam Hotel Jumeirah Group Human Resources Employers Sheraton Deira Hotel Oryx Rotana Royal Caribbean General Manager Employers InterContinental Jordan Elite Search Manhattan Group F and B Management Employers Velassaru Maldives Royal Caribbean The St Regis Saadiyat Sunt vizibili pentru prima data pe net in Romania si angajatorii si ofertele lor de job. Exista 15 pozitii pentru care se cauta candidati si anume: Hotel, Restaurant,Bar, Chefs and Cooks, Waiting Staff Employers, Steward/ess, Security, SPA, Reception/Concierge, Restaurant Manager, Operations Manager, IT Manager, Human Resources, General Manager si F and B Management. Toate aceste pozitii sunt oferite de Hoteluri si restaurante de top. Va rugam aplicati exclusiv cu CV in engleza+poza pasaport+poza full body. Criterii de angajare: varsta maxima 40 ani experienta in domeniul in care se aplica sanatos apt de munca fara cazier vorbitor de limba engleza conversational

Cerinte

Indatoriri Ce ofera angajatorul: contract minim 1 an ( de regula 18 sau 36 luni) cazare gratuita masa gratuita asigurare de munca gratuita bilet de avion dus/intors gratuit concediu platit la 11 luni bilet de avion la concediu gratuit salarizare corespunzatoare ( minim 800 maxim 1800 usd - functie de experienta si pozitia contractuala) Costuri: - Taxa de interviu: 100 lei - nereturnabila - Taxa de dosar: 250 lei - nereturnabila Costul de plasare se plateste doar de candidatii titulati de contract: 300 euro + tva. NU SE ACCEPTA MODUL DE PLATA A COSTURILOR PRIN RETINERE DIN SALAR. Nota: Nu aplicati decat cu CV in limba engleza+poza. Nu aplicati decat daca sunteti de acord cu procedura de mai sus Nu aplicati decat daca sunteti de acord cu costurile de mai sus Nu aplicati decat daca sunteti eligibil la job Nu aplicati daca aveti probleme legale sau de sanatate Nu aplicati decat pe www.global-recruting.com si infomunca.ro Nu este permisă copierea, reproducerea, republicarea, încărcarea, transmiterea sau distribuirea în nici un fel a conţinutului acestui anunt fara acordul scris al Global Recruting, in caz contrar veti suporta rigorile legii.