Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Femei pentru Hotel-Restaurant necalificate /calificate, Varsta cuprinsa intre 18-55 ani apte de munca clinic sanatoase Cameriste –salariu nett 750 euro ,cazare si masa asigurata Ajutor ospatarite,Ospatarite /Barmanite –salariu-750 euro cazare si masa asigurata Spalat vase si Ajutor Bucatarie salariu nett 750 euro cazare si masa asigurata- Femei la Pensiuni, cameriste curatenie, menaj –hotelier gradinarit Salaiu 700 euro nett in mana cazare si masa asigurata de angajator Ingrijire Batrani, salariu 600 euro nett cazare si masa asigurata Ospatarite si Barmanite cu experienta –fara calificare salariu nett 750 euro +tips cazare si masa asigurata Pentru toate domeniile de mai sus femeile trebuie sa aiba Varsta cuprinsa intre 18-55 ani apte de munca clinic sanatoase Perioada contractuala minim 3 luni maxim 30 decembrie 2011 cu posibilitate de prelungire la cererea dvs dupa sarbatori Asigurari sociale si medicale platite de angajator Plecari IN 5 zile lucratoare de la depunera dosaruluiTaxa fisa inscriere procesare dosar -200 ron Taxa mediere la semnarea contractului de plecare 100 euro SOLICITATI FISA DE INSCRIERE,SI PASII DE URMAT IMPREUNA CU DETALII SI ACTE NECESARE DE PLECARE PE ADRESA accesm.office@gmail.com Sau sa sunati la Mobil : ---0766.718.274 -SAU—0770.984.393 Zilnic de luni-sambata intre 10-19

Cerinte

Femei cu varste cuprinse intre 18-50 ani apte de munca clinic sanatoase fara antecedente penale dornice de munca necalificate Calificarea si experienta, cat si limba engleza constituie un avantaj dar nu sunt obligatorii Se cer pesoane sociabile, curate, cu un comportament adecvat locului de munca