Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Femei pentru curatenie –GERMANIA - 7 locuri disponibile pentru femei , pentru curatenie in locuinte si case de vacanta - 3 persoane : pentru plecare cel tarziu in data de 01.05.2013 - 4 persoane : pentru plecare cel tarziu in data de 01.06.2013 - contractul este pana in data de 30.09.2013 cu posibilitati de prelungire - cunostinte medii de limba germana - varsta maxima 50 de ani - cazare si masa asigurata Se cere : -varsta max.50 ani -clinic sanatos -fara cazier Se ofera : 700 euro / luna Acte necesare pentru inscriere: -Copie C.I. -Copie acte studii Taxe: -450 lei Taxa de Mediere -250 Euro comisionul se plateste la plecare (la imbarcarea in autocare).  ACTELE SE DEPUN PERSONAL LA SEDIUL SOCIETATII IN ARAD IMPREUNA CU:  Copie C.I.  Copie Acte Studii. Programarile facute si ne onorate duc la respingerea candidatului.

Cerinte

Se cere: - varsta 30-47 ani - clinic sanatos - fara cazier - persoana harnica - obisnuita cu munca in echipa - persoana dinamica - cunostinte medii de limba germana