Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PERSONAL FEMININ MUNCA FABRICA FABRBICA DE PERNE ORNAMENTALE Se umple pernele cu melana Locatie Mondena—Milano Femei cu varste cuprinse intre 19-50 ani Salariu 600 euro nett in mana Cazare si Masa asigurata de angajator Contractde munca 1 an cu posibilitate de prelungire la cerere Program 8-10 ore /zi 6 zile /saptamana Asigurari sociale si medicale conform legilor Italiene platite de angajator PERSONAL –CUPLU- PENTRU PENSIUNI CURATENIE, MENAJ, GRADINARIT,PARCARI Femei ,barbati cu varste intre 20-45 ani Salariu 600 euro nett in mana de persoana Cazare si Masa asigurata de angajator Contractde munca 1 an cu posibilitate de prelungire la cerere Program 8-10 ore /zi 6 zile /saptamana Asigurari sociale si medicale conform legilor Italiene platite de angajator COSTURI: • -200 RON FISA ACCEPT PLECARE PROCESARE DOSAR • -150 EURO COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE

Cerinte

Femei, si cuplu cu varste intre 20-55 ani apte de munca clinic sanatoase fara antecedente penale .Experienta si limba italiana nu este obligatorie dar constituie un avantaj