Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA INGRIJITOARE BATRANI , –ITALIA ---Femei cu varsta intre 21-60 de ani ---Salariu 650—850 euro nett/luna in functie de experienta si cunoasterea limbii italiene ---Cazarea si masa asigurate la domiciliu pers pe care o are in ingrijire ---Contract munca intre 6luni –si 3 ani conform legilor italiene ---Program 8 ore/zi . 6 zile/saptamana, o ora pauza de masa ---Asigurari sociale si medicale platite de angajator ---Se cere minim de experienta la ingrijire batrani (copii) ---Minime cunostinte de limba italiana COSTURI : --200 RON FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE --150 EURO COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTELOR DE PLECARE PLECARE IMEIDATA ! OBSERVATII : Pana la ocuparea postului de munca, aplicanta, v-a avea asigurata cazarea si masa din partea agentiei italiene, si in cazul in care aplicanta nu se acomodeaza la locul de munca, aceasta se poate intoarce la agentie unde v-a avea asigurata cazare si masa pana la obtinerea altui loc de munca adaptabil aplicantei Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa

Cerinte

---Femei cu varsta intre 21-60 de ani ,apte de munca clinic sanatoase fara antecedente penale Experienta minima, limba italiana minimum ---Se cere minim de experienta la ingrijire batrani (copii)