Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTE CIPRU PERSONAL CURATENIE—FEMEI LOCATII—IN TOT CIPRU PRESTEAZA MUNCA DE CURATENIE LA O SALA DE BOWLING ATENTIE LA DETALII, BINE ORGANIZATA, ASUMAREA RESPEONSABILITATILOR, PUNCTUALITATE SI CORECTITUDINE FEMEI VARSTA CUPRINSA INTRE 25 - 55 ANI . LIMBA ENGLEZA NIVEL INCEPATOR SAU GREACA SE VOR LUCRA 9 - 10 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIUL SE PLATESTE LUNAR, LA SFARSITUL LUNII SI VARIAZA INTRE 600 EURO/NET SI 700 EURO/NET, IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SI DE NIVELUL DE CUNOASTERE A LIMBII ENGLEZE SAU GREACA SE ASIGURA CAZARE SI MASA GRATUITE TAXA: 200 LEI FISA ACCEPT PLECARE PROCESARE DOSAR 660 LEI COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE OSPATARITE, BARMANITE—PE TOT TERITORIUL CIPRULUI FEMEI VARSTA CUPRINSA INTRE 25 - 35 ANI . VOR LUA COMENZILE, VOR SERVI MASA, VOR PRIMI PLATA COMENZII, VOR DEBARASA, VOR INTRETINE CURATENIA LOCULUI DE MUNCA, VOR EFECTUA SARCINILE DISPUSE DE SEFII IERARHICI 6 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE CUNOASTEREA OBLIGATORIE A LIMBII ENGLEZE NIVEL CONVERSATIONAL, CUNOSTINTE DE LIMBA GREACA ,OPTIONAL SE VOR LUCRA 8 – 9 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIU 650 – 700 EURO/LUNA NET SE ASIGURA MASA SI CAZARE GRATUITA TAXA: 200 LEI FISA ACCEPT PLECARE PROCESARE DOSAR 660 LEI COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE Pentru detalii solicitati fisa de inscirere accept plecare, acte necesare si pasi de urmat pe adresa

Cerinte

Femei cu varaste cuprinse intre 20-50 ani apte de munca clinic sanatoase, fara antecedente, Experienta si limba straina nu este obligatori dar constituie un avantaj Seriozitate, responsabilitate la locul de munca, simt civic