Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTE GRECIA BARMANITE/ OSPATARITE LOCATIE --CRETA ATRIBUTII: SERVIRE LA BAR SI PREPARARE COCKTAILURI, CURATAT MESE, AJUTOR IN BAR –RESTAURANT CONTRACT DE 6 LUNI INCHEIAT CONFORM LEGISLATIEI DIN GRECIA .PREZINTA AVANTAJ CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE NIVEL CONVERSATIONAL SE VOR LUCRA 9 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIU 700 EURO/LUNA NET SE ASIGURA CAZARE GRATUITA.NU SE ASIGURA MASA VARSTA INTRE 20 – 35 DE ANI PLECARE IMEDIATA DUPA SEMNAREA CONTRACTULUI DE MEIDERE SI MUNCA CAMERISTE --LOCATIE RODOS MENAJERE--LOCATIE CRETA CONTRACT DE 12 LUNI INCHEIAT CONFORM LEGISLATIEI DIN GRECIA VARSTA INTRE 20 – 45 DE ANI MENAJ/ CURATENIE ATRIBUTII: SE VA MENTINE CURATENIA LA LOCUL DE MUNCA SI SE VOR EXECUTA DIVERSE ACTIVITATI DE CURATENIE/MENAJ LA CERINTA ANGAJATORULUI SE VOR LUCRA 9 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIU 700 EURO/LUNA NET SE ASIGURA CAZARE GRATUITA.NU SE ASIGURA MASA .PREZINTA AVANTAJ CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE NIVEL CONVERSATIONAL TAXA: 200 LEI FISA ACCEPT PLECARE PROCESARE DOSAR 660 LEI COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE Pentru detalii solicitati fisa de inscirere accept plecare, acte necesare si pasi de urmat pe adresa

Cerinte

Femei cu varaste cuprinse intre 20-50 ani apte de munca clinic sanatoase, fara antecedente, Experienta si limba straina nu este obligatori dar constituie un avantaj Seriozitate, responsabilitate la locul de munca, simt civic