Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal femei si barbati pentru ingrijit animale pe teritoriul Germaniei - Programul de lucru este de 8 ore pe zi 6 zile pe saptamana cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare sau de a lucra si la sfarsit de saptamana ,orele suplimentare sunt platite separat . - Angajatii firmei vor beneficia de asigurare medicala, cazare si masa iar vechimea se poate opera in cartea de munca. - Posturile sunt libere si pot fi deja ocupate pt. luna Noiembrie - Persoanele interesat pot lua legatura telefonica,cu operatorii nostrii pentru rezervarea unui loc de munca 100% garantat - Doar un telefon si veti putea avea un loc de munca la nivel European!! O întreagă echipă de profesioniști cu experiență în domeniu vă stă la dispoziție!!!

Cerinte

- cerem si oferim seriozitate maixma. - nu se cer cunostinte de limba. - disponibilitate la efectuarea eventualelor ore suplimentare. - cautam persoane rezistente la efort fizic.