Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire post: - MUNCITORI CURATENIE INTRETINERE FERMA DE ANIMALE Responsabilitati: - Munca individuala in ferma; ingrijirea zilnica a porcilor, grajdurilor. - Spalarea grajdurilor si anexelor - Pe parcursul contractului, muncitorul va fi invatat sa faca injectii, sa castreze si sa insemineze animalele Beneficii: - Contract de munca pe durata de 6-12 luni. - Salariu 8 euro/ora. - Se lucreaza intre 37 - 50 ore/saptamana - Cazarea asigurata dar platita de angajat, 135-200 euro/luna. In unele situatii poate fi Gratuita - suport Gratuit pe toata perioada contractului: administrare documente de munca Acte necesare pentru aplicare: - CV in limba engleza sau romana; - Copie act identitate; - Fotografie corp intreg; - Copii certificate calificare,daca aveti Taxa procesare dosar de 40 RON La semnarea contractului, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu: - Adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie) - Cazier judiciar Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre,prin email sau in plic prin posta la adresa: Brasov,B-dul Eroilor nr.3A,Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ). Luni-Vineri, orele 10-18 ACS EUROPE SRL Tel.0727776030,0740216246 Email:job@acs-europe.ro www.acs-europe.ro

Cerinte

- Experienta constituie avantaj, insa cel mai important este sa aiba dorinta de a invata si a face aceasta meserie - Limba engleza-nivel mediu - Atitudine serioasa fata de munca - Comportament civilizat