Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim locuri de munca si cerem experienta minima in acest domeniu! Angajam persoane, grupuri sau familii pentru care se pregatesc pachete speciale legate de cazare. Persoanele iubitoare de animale au un avantaj deosebit in ocuparea unui asemenea loc de munca. Se lucreaza cu dotari tehnice si salarii europene, in ferme de vaci, porci, cai si pasari. Contractul de munca este pe perioada determinata, 4-8 luni sau nedeterminata, incepand cu luna mai. Va asiguram transport pana la locul de munca si asigurare medicala pe toata perioada sederii in strainatate. Limba germana nu este necesara. Plecare rapida!!! Asigura-ti locul de munca, garantam seriozitate si te sustinem pe tot parcursul contractului! Beneficii: Se poate pleca in cuplu. Cazare si mesele asigurate din partea angajatorului. Posibilitatea de a efectua ore suplimentare. Performantele sunt recunoscute, apreciate si rasplatite separat, pe langa salar. Buna organizare in ferma si sarcinile sunt distribuite in mod egal. Exista toate dotarile de care este nevoie pentru a se asigura un mediu eficient de lucru.

Cerinte

Pasiune pentru animale. Persoane apte fizic si clinic. Se cere seriozitate si vointa de a munci! Alcoolul este strict interzis!!! Rezistenta fizica si rezistenta la efectuarea orelor suplimentare.