Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Studio de videochat in Cluj-Napoca ofera locuri de munca pentru persoane fara inhibitzii dornice de castiguri serioase din domeniul videochat. Oferim posibilitatea de a face videochat de acasa cu training in studio(pentru cei din Cluj). suport 24/7 (in orice problema) ***************************** Site-urile pe care modelele lucreaza in studioul nostru nu pot fi accesate din Romania!! ****************************** Plata se face bilunar chiar in contul bancar al modelului sau cash. ***************************** VIDEOCHAT DE ACASA procentajul din castigul total CUPLURI Fata-Fata : 75% Fata: 70%

Cerinte

>>> APLICATI DOAR DUPA CE ATI CITIT CU ATENTIE DESPRE CE ESTE VORBA, PUTEI SA NE VIZITATI SITEUL pt. a afla mai multe sau vb pe Yahoo mess. cu noi la id: digital_sin_studio <<<<<< In momentul aplicarii pentru model la Digital Sin Studio: - sa ai varsta minima de 18 ani impliniti. - sa cunosti nivel incepator o limba straina. - sa ai un buletin de identitate valabil. Nu vom angaja: - modelele care nu au minim 18 ani. - modelele care nu pot prezenta un buletin de identitate valabil. - modelele care in prezent lucreaza pentru alte studiouri. Urmarim in mod special: - angajarea modelelor numai in baza unui contract cu studio-ul VideoChat. - pastrarea discretiei si a intimitatii modelelor. - plata taxelor si a impozitelor rezultate din incasari. - asigurarea unui mediu de lucru civilizat si legal dupa cum am obisnuit. - pastrarea confidentialitatii cu privire la identitatea modelelor. - imbunatatirea permanenta a conditiilor de munca oferite modelelor noastre. - sanctionarea si inlaturarea concurentei neloiale.