Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam Fierari betonisti calificati pt munca in constructii Cehia. Tara: Cehia In calitate de: muncitor calificat in constructii/fierar betonist Cerinte: virsta maxima de 45 ani, Salariul: 90,-Kc~3.6,-Euro/ora, in mediu 1050,-Euro/luna Orarul muncii: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana Cazarea: la camin, contra plata din salariu 3000,-Kc~120,-Euro/luna Contract de munca: pe o perioda de 3-6 luni, cu posibilitea de prelungire Plecare saptamanala , lunea si vinerea cu autocarul din Bucuresti sau Arad. Cei interesati , trimiteti CV si copie Buletin/Carte Identitate pe adresa de mail office (at) job4life (.) ro