Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii eligibilitate: Varsta cuprinsa intre 18-26 ani Absolvent cel putin de liceu sau colegiu national Nivel mediu de cunostinte al limbii engleze Posesor al carnetului de conducere Fara antecedente penale Beneficii: - Cazarea si masa asigurata de catre familie - Camera proprie - Plata lunara de 800USD/luna (se lucreaza 45 ore/saptamana, o zi jumate/saptamana libera, un week-end liber pe luna, doua saptamani de concediu platit) - Bilet de avion dus- intors gratis - Asigurare medicala inclusa in pret Training gratuit la sosire in America la hotel de 3 sau 4 stele - Studii pe perioada sederii in ce domeniu doresti tu! - Concediu de odihna 2 saptamani, platit!

Cerinte

Nu uita ca poti aplica si pentru: Internship/ Training/ Hospitality SUA NVQ Level2 – UK Step up Canada Carer/Nurse - UK AuPair Europa: Olanda, UK, Spania si Germania

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala