Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere post: Renovarea complecta de apartamente, zugraveli, placari cu gresie,faianta, montaj parchet din lemn masiv si melaminat, gletuit, montaj usi si ferestre, montaj de mobilier, reprezinta avantaj cunostinte medii pentru realizarea instalatiilor electrice pana la tablou si realizarea instalatiilor sanitare Beneficii : Cazarea Cazarea personalului este intr-un apartament cu 4 camere, bucatarie,baie. Vor fi cazate 2 persoane in camera. Transport Cazare - Santier Va fi suportat de catre fiecare angajat. Costul abonamentului pentru Metro si BUS este de 70 Euro / luna. Transport RO-FR-RO Va fi suportat de catre angajat. Cost : 90 – 110 Euro.

Cerinte

Descriere societate : Descriere societate Societatea se ocupa cu renovarea totala de apartamente in regiunea Paris. - zugraveli, placari cu gresie, faianta, montaj parchet din lemn masiv si melaminat, gletuit, montaj usi si ferestre, montaj de mobilier, realizarea instalatiilor electrice si sanitare. Oferte : Limba : Franceza conversational Permis de conducere : B