Acest anunt a expirat la data: 21.03.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GYERE VELÜNK HOLLANDIÁBA!!! A T&S Group Románia munkahelyeket ajánl Hollandiában azon személyek számára, akiknek lehetőségük van a magyar állampolgárság megszerzésére. Ingyenes, közvetítői díj mentes támogatást biztosítunk a kívánt munkahely megszerzésére. A szerződés időtartama rugalmas, az Ön lehetőségeitől függően. Munkaköri leírás: A flex worker szolgáltatásokat nyújt különböző hollandiai gyárakban és lerakatokban a munkaadó szükségleteitől függően. Azon személyek, amelyek jelentkeznek a pozícióra, rugalmasaknak kell lenniük és hajlandóak munkahelyet változtatni ahányszor szükséges. A felelősségek és az alkalmazó követelményeinek változatossága az, ami vonzóvá teszi ezt a munkahelyet. Felelősségek: • egyszerű ipari munka • lerakati munka – élelmiszer és ipari termékek szkennelése, csomagolása, címkézése • áru rakodása • az alkalmaző tevékenységein belül különböző felelősségek

Cerinte

• angol vagy német nyelv ismerete társalgási szinten kötelező • két vagy három váltásos munkarendhez való alkalmazkodás • szükség esetén túlórázás • B kategóriájú jogosítvány előnyt jelent