Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Relizarea a 3 cataloage tiparite full color de lenjerie intima modele replicante ale caselor de moda cunoscute, importate si produse in China, Taiwan si Coreea, in perioada Mai - Noiembrie 2012. - Echipele vor fi formate din 2-6 modele, 1-3 fotografi si o asistenta - Modelele vor poza in functie de aspectul fizic si de optiunile proprii in urmtorele categorii: a) Bust - Abdomen - Bazin - cu/fara detalii faciale b) Full Body Frontal/Dorsal - cu/fara detalii faciale - Plata se realizeaza in functie de categoria in care se incadreaza modelul conform optiunilor ei dar si aspectului fizic astfel: 150 Euro/Sedinta - Full Body 100 Euro/Sedinta - Bust - Abdomen - Bazin Se scad 20% pentru optiunile fara detalii faciale adica: 120 Euro/Sedinta - Full Body 80 Euro/Sedinta - Bust - Abdomen - Bazin - Timp efectiv sedinta foto 4 ore (timp efectiv workshop incluzand face si body make-up 6 ore) - 3 seinte foto distincte retibuite separat la momentul realizrii pe toata perioada contractuala. - Orase de desfasurare: Bucuresti, Constanta, Brasov, Galati cu plata suplimentara a transportului si a unei mese, cazarea nefiind necesara.

Cerinte

Varsta: - 18 - 28 ani cu sau fara detalii faciale - 28 - 38 ani numai fara detalii faciale Aspect: - Pentru detalii faciale se cere aspect ingrijit al fetei fara cicatrici sau deformari asimetrice si dintii din fata curati si simetrici - Pentru categoria Bust - Abdomen - Bazin se cere bust proeminent (exclus cupa A si B) si abdomen plat prin forma sau pozitie - Pentru categoria Full Body se cere una din variantele: a) bust proeminent (exclus cupa A si B), abdomen plat prin forma sau pozitie si picioare drepte inaltime peste 1.60 m b) bust normal (inclusiv cupa A si B), abdomen plat numai prin forma, picioare drepte si lungi, inaltime peste 1.70 m c) posterior proeminent, bust normal (inclusiv cupa A si B), abdomen plat prin forma sau pozitie, picioare drepte si lungi, inaltime peste 1.60 m