Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Atelier de tamplarie in aluminiu situat la 80 de km de Paris 2 posturi de frezori manuali 1 post de operator-programator CNC Se lucreaza cu prese de indoit si taiat tabla de aluminiu cu dimensiuni de 3 m in cazul operatorilor CNC Beneficii: Pentru frezorul manual salariul este de 1300 de euro net Pentru operatorul CNC salariul este de 1350 euro net Cazarea si transportul local sunt gratuite

Cerinte

Frezorul manual ar trebui sa aiba 3-4 ani de experienta Operatorul CNC se cere sa aiba 3-4 ani de experienta Minim 3 ani in programarea de masini cu comanda numerica Cunostinte bune de desen tehnic Studii tehnice Cunostintele de engleza sau franceza constituie un avantaj Capacitatea de a lucra pe presa de indoit si taiat tabla de aluminiu cu dimensiuni de 3 m Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii pentru minim 30 de zile anterioare plecarii

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala