Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere companie: Eurorenova este o companie privata care ofera o gama complexa de servicii in domeniul constructiilor si renovarilor, si care isi desfasoara activitatea in special in tari din Uniunea Europeana. Suntem recunoscuti pentru seriozitatea cu care ii tratam pe partenerii si pe salariatii nostri. Descriere job: INSTALATOR FRIGOTEHNIST Locatia: FRANTA Presupune: -Lucrari de climatizare-aer conditionat -Service instalatii de aer conditionat Oferim: Salarizare: 1500 euros. Asiguram: - gratuitatea transportului si a cazarii -contract de munca.

Cerinte

Cerinte: -Persoana cu experienta in domeniul montajului de echipamente climatizare, aer conditionat sau cunostiinte in domeniul frigotehnic; -Experienta relevanta de minim 5 ani; -Cunostinte de sudura in cupru; -Cunoasterea limbii franceze la nivel mediu constituie un avantaj, -Seriozitate si responsabilitate.