Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta - FRIGOTEHNIST Descrierea postului: -Montare aparate de climatizare, civile si industriale; -Montare aparate de ventilatie , centrale de tratare a aererului; -Montaj, intretinere si reparatii aparate de climatizare si ventilatie; -Activitati de montare a aparatelor de climatizare si de punere in functiune a sistemelor de climatizare HVAC pe santiere industriale(hale si depozite) si civile; -Activitati de mentenanta preventiva/corectiva; -Activitati de depanare: identificare si rezolvare probleme tehnice.

Cerinte

-Sa aiba experienta in montarea instalatiilor de climatizare , ventilatie , aparatelor de aer conditionat casnice si industriale; -Sa monteze, sa intretina si sa repare aceste instalatii de climatizare ; -Sa fie disponibil pentru plecare imediata; -Experienta de minim 2 ani in activitati de service si punere in functiune pentru solutii HVAC; -OBLIGATORIU! CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU- AVANSAT; -Cunoasterea solutiilor tehnice in domeniul HVAC; -Detinere permis de conducere categoria B; -Capacitatea de a intelege o schema tehnica. Beneficii: -SALARIZARE ATRACTIVA: 1500 €/luna brut; -contract indivizual de munca, asistenta pe tot parcursul acestuia ; -cazarea si transportul sunt asigurate. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.