Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Frigotehnistul ocupa o pozitie in orasul Paris, Franta in vederea activitatilor de montaj de instalatii de ventilatie si climatizare in cadrul unor santiere industriale. Candidatul ideal: persoana cu experienta si cunostinte tehnice de lucru in domeniul instalatiilor de ventilatie si climatizare si care detine cunostinte de limba franceza la nivel conversational.

Cerinte

Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational; Studii tehnice de profil; Cunostinte tehnice in montajul instalatiilor de ventilatie si climatizare; Cunostinte tehnice de sudura in cupru si otel cu autogen; Experienta profesionala de minim 3 ani; Abilitati de comunicare si lucru in echipa; Persoana orientatata catre rezultate ce isi incadreaza activitatile intr-un timp dat; Respectarea procedurilor de lucru din cadrul companiei; Experienta intr-o pozitie similara in Franta constituie un avantaj.