Acest anunt a expirat la data: 13.12.2011

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam operatori telefonici pentru postul de gestionare credite si pentru postul de gestionarea ciclului activ a societatilor. Oferim instruire completa si constanta, si sisteme avansate. Sunt prevazute traininguri periodice in Italia. Angajam in aceste zile. Suna-ne acum sa-ti fixezi un interviu. Raspundem 24 ore din 24, in fiecare zi, chiar si sambata, duminica si de sarbatori. Tel. 0364.885677 FSP GLOBAL

Cerinte

Cautam operatori telefonici pentru postul de gestionare credite si pentru postul de gestionarea ciclului activ a societatilor. Oferim instruire completa si constanta, si sisteme avansate. Sunt prevazute traininguri periodice in Italia. Angajam in aceste zile. Suna-ne acum sa-ti fixezi un interviu. Raspundem 24 ore din 24, in fiecare zi, chiar si sambata, duminica si de sarbatori. Tel. 0364.885677 FSP GLOBAL

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate


Joburi similare