Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! Selectam personal pentru posturile de gradinar in cadrul unor hoteluri de 4* si 5* din Grecia. Responsabilitati: Candidatul selectat trebuie sa faca curatenie, mentenanta, intretinut si curatat piscina, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului. Program de lucru:8-10ore/zi; 5 zile/saptamana; SE OFERA: - contract legal de munca pe perioada de 6 luni; - salariul: 600 EURO NET/luna; - cazarea GRATUITA; - masa GRATUITA (3 mese/zi);

Cerinte

- se cere limba engleza la nivel ; - experienta in domeniu; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. Documente necesare pentru inscriere: - CV in limba romana (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - cazier judiciar; - adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - copii xerox dupa toate diplomele de studii. COSTUL PROGRAMULUI: A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la inscrierea candidatului. B) Comisionul agentiei - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 375 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. - VARIANTA 2: 600 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - VARIANTA 3: 750 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 250 EURO / luna. Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se aplica o reducere de 30%. C) Biletul de avion.