Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recuteaza GRAPHIC DESIGNER pentru o societate din Luxemburg. Cautam Graphic Designer pentru o societate din Luxemburg cu domeniul de activitate in instalatii de energie regenerabila, care isi va desfasura activitatea la domiciliu si va avea ca atributii: - managementul GUI pentru cele doua site-uri comerciale ale companiei; - postarea pe site-uri si gestionarea informatiei intr-o maniera eficienta; - postarea promotiilor si a buletinelor informative cu ultimele noutati ale societatii; - editarea informatiilor si a imaginilor pentru produsele oferite utilizand programe specifice. Beneficii: - salarizare de 1800 RON brut/luna; - posibilitatea unui contract pe perioada de lunga durata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de Adobe Photoshop pentru editarea imaginilor postate pe site-ul societatii; - cunostinte de utilizare a paginilor web pentru a publica diverse anunturi; - cunostinte de limba franceza si limba engleza la un nivel mediu; - persoana sa fie disponibila sa lucreze la domiciliu si sa aiba o buna conexiune la internet si un calculator performant; - abilitatea de a lucra independent si sub presiune, managementul timpului; - capacitatea de a intelege cerintele utilizatorilor si de a livra un produs de inalta calitate; - persoana organizata, serioasa, proactiva si cu initiativa.