Detalii loc de munca

Descrierea jobului

VA INVITAM SA APLICATI PENTRU UN JOB DE VARA IN GRECIA LA HOTELURI DE 4-5*(PERIOADA CONTRACTUALA MARTIE – NOIEMBRIE) IN URMATOARELE POSTURI: - instructori fitness, instructori tennis, - ospatari, ospatarite, barman, barmanita, - bucatari, ajutor bucatar - receptionist( EXPERIENTA IN RECEPTIE CONSTITUIE UN AVANTAJ),PR ladies, hostess, spa receptionist - cameriste - lifeguard, salvamar piscine - maseur, maseuza -technicieni, electricieni, zugravi, gradinari -bellboy, paznic noapte , portar -Animatori Hotel -Animatori Copii -vanzator, relatii clientii V-AS RUGA SA TRIMITETI CV IN LIMBA ENGLEZA +FOTO FULL BODY (IN FORMAT JPEG) PE ADRESA DE EMAIL contact@jobsauthentic.com! PENTRU DETALII SUPLIMENTARE LA NR DE TELEFON 0763449838. SALARIU 500 EURO+CAZARE+MANCARE+ASIGURARI MEDICALE+CONTRACT LEGAL DE MUNCA. IN ACESTE CONDITII VA RUGAM SA CONFIRMATI TELEFONIC SAU PRIN MAIL DORINTA DVS DE A PARTICIPA LA ACEST PROGRAM. COMISIONUL AGENTIEI ESTE DE 0.