Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Proventa

Descrierea jobului - Franta

Zidar calificat impreuna cu sotia sa pentru un post de gardieni Franta (Proventa) Franta (Proventa), pentru o proprietate situata in natura, cautam un cuplu motivat, dinamic, care apreciaza calmul si linistea. Intre 40-50 de ani (fara copii in ingrijire), Domnul – zidar calificat, pentru renovarea proprietatii – norma intreaga (competente suplimentare in instalatii si electricitate sunt un atu), Doamna – intretinerea casei – jumatate de norma. Unul sau celalalt trebuie sa aibe notiuni de limba franceza. Oferim locuinta intr-o casa individuala + salariu. Dorim persoane stabile, echilibrate si de incredere pentru o colaborare pe termen lung. Disponibilitate : imediata.

Cerinte

- gardieni pentru o proprietate situata in natura, - un cuplu motivat, dinamic, care apreciaza calmul si linistea. - intre 40-50 de ani (fara copii in ingrijire), - Domnul – zidar calificat, munca pentru renovarea proprietatii: norma intreaga (competente suplimentare in instalatii si electricitate sunt un atu), - Doamna – intretinerea casei – jumatate de norma. - Unul sau celalalt trebuie sa aibe notiuni de limba franceza. - Dorim persoane stabile, echilibrate si de incredere pentru o colaborare pe termen lung. - Disponibilitate : imediata.

Arata anuntul si prietenilor tai