Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

gatiti,baby sitter,sofer,gradinar,însoţitor necesar in Norvegia Cautam urgent pentru servicii de încredere şi de încredere Cook, baby sitter, sofer, gradinar, însoţitor, Casa deţinător să vină şi să lucreze în casa noastră în Norvegia. Avem 2 copii si ei sunt 5 ani si 2 ani, respectiv si caut pe cineva care pot avea grijă de ei, în timp ce eu sunt la locul de muncă, am un program de lucru foarte strâns şi soţul meu lucrează peste hotare astfel încât avem cu adevărat nevoie de serviciile de aceşti oameni pentru a ne ajuta în a lua grijă de familia noastra , trăim, de asemenea, cu nostru mama Marele aşa că avem nevoie de un însoţitor pentru ea, de asemenea. Vom fi responsabil pentru prelucrarea de documente de călătorie şi vă garantăm că dacă sunt alese pentru acest job, va fi mulţumit cu condiţiile noastre, oferim cazare, transport, munca permise şi documente pentru solicitanţii de ales şi am bilet de zbor oferta pentru Norvegia pentru a începe să lucreze. Persoanele interesate trebuie să e-mail-ne acum cu relua lor C.V si o fotografie complet.