Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi in Germania? Esti o persoana respectuoasa, cu un aspect placut? Doresti sa faci stagiunea de vara 2013 intr-o gelaterie? Italia Eis este o companie administrata de catre familia Montesano deja de 2 generatii.Noi fabricam(dupa o reteta proprie) inghetata, care este foarte apreciaza in regiune. Gelateria se afla in oraselul Dingolfing, nu departe de Passau,chiar la poarta BMW-ului. Pentru sezonul ce urmeaza dorim sa ne largim echipa cu inca doua colege. Activitatea ce urmeaza sa o desfasuram este de comercializat inghetata.

Cerinte

Daca te decizi sa ni-i te alaturi, noi iti oferim cazare, masa, un salar atragator si asigurare medicala. Ne-am dori sa fi o persoana polticoasa, orientata spre clienti, serioasa, cu o prezenza placuta, de incredere, sa ai cunostinte de limba germana(chiar si minime, limba italiana reprezinta un avantaj), sa doresti sa inveti o meserie si daca ai experienta acest lucru reprezinta un avantaj. Ne bucuram deja de colaborarea viitoare. Daca te intereseaza, trimite CV(ne-am bucura sa il intocmesti in limba germana)si foto actuala.