Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam personal pentru angajare in domeniul contructiilor in Germania ( zidari , zugravi , dulgheri , parchetari , rigipsari , faiantori , instalatori apa-gaz si electrice etc.) cu contract individual de munca semnat din Romania pe perioade intre 4 sau 7 luni cu posibilitate de prelungire. NU SE PERCEP COMISIOANE din tara. Angajatii beneficiaza de asigurare medicala,cazare,masa iar vechimea se poate opera in cartea de munca. - Persoanele interesat pot lua legatura telefonica,cu operatorii nostrii pentru rezervarea unui loc de munca 100% garantat - Doar un telefon si veti putea avea un loc de munca la nivel European!! O întreagă echipă de profesioniști cu experiență în domeniu vă stă la dispoziție!!!

Cerinte

- Cautam persoane cu experienta - ocuparea locului de munca nu necisita diploma de calificare - nu se cer cunostinte de limba straina - recem si oferim seriozitate maxima - disponibilitate la efectuarea orelor suplimentare