Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate comerciala acreditata angajeaza personal calificat si necalificat femei si barbati cupluri sau grupuri in domeniul fermelor de animale ( cai , vaci , porci , pasari sau ferme mixte )pe teritoriul Germaniei cu contract individual de munca semnat pe perioade intre 3 si 6 luni cu posibilitate de prelungire. - Programul de lucru este de 8 ore pe zi 5 zile pe saptamana cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare sau de a lucra si la sfarsit de saptamana (orele suplimentare sunt platite separat ). - Se lucreaza intr-un mediu placut la standarde europene . - Angajatii firmei vor beneficia de asigurare medicala iar vechimea se poate opera in cartea de munca . - Angajarile si locurile de munca sunt garantate .Posturile sunt libere cu plecari in luna Mai-Iunie. - Persoanele interesat pot lua legatura cu noi pentru rezervari pana in data de 31.05.2013. - Rezervarile si inscrierile se pot face zilnic de luni pana vineri la sediul societatii noastre. - Doar un telefon si veti pute avea un loc de munca la nivel European!!

Cerinte

- cerem si oferim seriozitate maxima. - nu se cer cunostinte de limba germana. - persoanele cu permis de conducere cat. B sau tractur sunt in avantaj. - se cauta persoane cu dorinta de a lucra si de a avea un venit mai bun. - se cauta persoane cu experienta la animale.