Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam macelari, cu punct de lucru in Germania. Contractele de munca se inchei pe perioada nedeterminata, conform legislatiei in vigoare. Descrierea postului: Fasonare carne de pui in unitati industriale. Asiguram echipamentul de protectie. Cerinte: Experienta in domeniu si calificare de macelar. Persoanele care cunosc limba germana sau care au lucrat in strainatate au prioritate. Salarizare: Salar atractiv, ce se calculeaza dupa orele lucrate si productivitate. Salariul se vireaza pe cardul angajatului, lunar. Asigurare: Toti angajatii sunt asigurati. Cazare: Angajatorul asigura contra- cost cazarea. Banii pe cazare vor fi retrasi din salar. Transport: Se asigura transportul pana in Germania cu autocar.