Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Intelligent HR Investment cauta gestionar Cerinte: studii medii, preferabil cunostinte in ceea ce priveste piesele de schimb auto, utilaje constructii, intocmire NIR furnizori interni si externi, bonuri consum, note transfer, retururi de marfa, avize expeditie, identificare piese in program specific, cunostinte limba engleza, pachet office, soft de gestiune, experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara. Persoana cu bune abilitati de comunicare. Responsabilitati: introducerea la timp a tuturor facturilor in programul de gestiune, eliberarea marfurilor pe baza documentelor justificative, inventarierea stocurilor. Beneficii: pachet salarial atractiv, program full-time. Se percepe o taxa de depunere a dosarului de 15 Ron.