Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Iasi Gestionar, salariu: 1200 ron/ luna brut Descrierea postului: -gestionarea stocului de produse ( acoperisuri- societatea comercializeaza materiale de constructii) aflate in depozit si in magazin; -receptia marfii din punct de vedere cantitativ si calitativ; -pregatirea marfii pentru expunere; -intocmirea documentelor contabile in conformitate cu procedurile stabilite.

Cerinte

Cerintele postului: -cunostinte de gestiunea stocurilor; -experienta intr-o pozitie de gestionar de minim 1 an; -experienta pe softuri de gestiune, va lucra cu PRIORITY; -notiuni de gestiune pe care sa le stapaneasca bine; -ATESTAT DE MOTOSTIVUITOR. Beneficii: - salarizare atractiva: 1200 ron / luna brut + bonus; - reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala; - profesionalismul unei echipe cu experienta; - mediu de lucru placut si foarte stimulant. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.