Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

GESTIONAR Compania importa si distribuie in Romania si Republica Moldova produse destinate exclusiv saloanelor de coafura. Gama de produse este foarte larga: produse pentru ingrijirea parului, produse electrice si mobilier pentru saloane, cataloage profesionale, aparate de epilat etc.

Cerinte

ASIGURA GESTIUNEA FIZICA A STOCULUI DE MARFA INTRODUCE MARFA IN STOC IN BAZA DOCUMENTELOR DE INTRARE ASIGURA MISCAREA STOCURILOR EXPEDIAZA MARFA CATRE CLIENTI ATRIBUTII PRINCIPALE (si sarcini aferente): Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa Opereaza in stoc miscarile de marfa Pastreaza documentele justificative legate de stocuri Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic Ofera informatii despre stocuri Respecta legislatia de gestiune a stocurilor Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor. Beneficii: Pachet salarial motivant; Mediu de lucru placut, curat; Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii solid organizate. Asteptam cv-urile dvs la cv@qlt.ro; www.qlt.ro

Arata anuntul si prietenilor tai