Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - raspunde de buna desfasurare a operatiunilor de miscare a marfii (descarcare, manipulare, depozitare si incarcare a marfurilor in mijloacele de transport); - raspunde de organizarea gestiunilor din punct de vedere al evidentei, de organizare a activitatii de receptie, depozitare si eliberare a marfurilor; - raspunde de evidenta si etichetarea marfurilor deteriorate sau cu termen de valabilitate; - raspunde de tinuta si comportamentul gestionarilor, stivuitoristilor si manipulantilor fata de clienti, indiferent de importanta acestora; - raspunde de respectarea procedurilor de lucru referitoare la functia sa si a subalternilor sai.

Cerinte

Cerinte: - persoana serioasa, responsabila, dinamica si capabila de a lucra intr-un mediu de lucru activ. - experienta pe un post similar sau de conducere si organizare a unei echipe constituie un avantaj; Beneficii Oferite: - pachet salarial in functie de performante; - mediu de lucru profesionist in cadrul unei firme de renume.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala